16-07-2024

Horoskopi për sot

Dashi
Bëni një shëtitje apo kryeni aktivitete të tjera fizike në kuadër të shëndetit tuaj. Kontrolloni shpenzimet dhe përpiquni të mos jeni më bujar seç duhet. Sjellja e dikujt në familje mund të shkaktojë tensione.

Demi
Të gjitha investimet duhet të bëhen me shumë kujdes. Nuk favorizoheni në këto momente për të ndërmarrë aventura të rrezikshme veçanërisht kur bëhet fjalë për paratë. Do të jetë një ditë e mbarë sa i përket lidhjes në çift.

Binjakët
Hapat e guximshëm do t’ju sillnin shpërblime. Sot është një nga ato ditë kur gjërat në dashuri nuk do të lëvizin ashtu siç dëshironi. Shmangni argumentet dhe konfrontimet e panevojshme.

Gaforrja
Kujdesuni për mirëqenien tuaj përndryshe gjërat mund të mos marrin kthesën që dëshironi. Pasiguria në lidhje me financat mund të krijojë tensione në mendjen tuaj. Shmangni një hap të nxituar në dashuri.
Luani
Shëndeti do të jetë shumë i mirë pavarësisht nga një ditë të lodhshme. Burime të reja të ardhurash do të gjenerojnë përmes njerëzve që njihni. Parashikohet ditë e mbarë me familjes dhe miqtë tuaj.

Virgjëresha
Ndjenja e pasigurisë mund t’ju shkaktojë probleme. Miqtë do të jenë më mbështetës sesa ajo që parashikoni. Jini të kujdesshëm që të mos bëni komente të ashpra ndaj një kolegu.

Peshorja
Dëshira juaj për të ndihmuar personat në nevojë do t’ju sjellë respekt. Do të emocionoheni pafund kur partneri/partnerja juaj të vijë tek ju duke harruar të gjitha mosmarrëveshjet.

Akrepi
Jeta juaj personale ka qenë në fokus të disa personave të kësaj shenje, të cilët nuk janë miqtë tuaj më të mirë. Problemet në pritje duhet të zgjidhen së shpejti. Përpiquni të mendoni vetëm pozitivisht.

Shigjetari
Mos e humbni qetësinë edhe nëse përballeni me kundërshtime ne familje.
Kontrolloni sjelljen tuaj të nxituar, pasi ajo mund të shkatërrojë një miqësi të mirë. Disa persona të kësaj shenje mund të përjetojnë një moment të veçantë në punë.

Bricjapi
Do të keni humorin e duhur për të shijuar ditën. Investimet janë të rekomanduara por kërkoni këshilla të përshtatshme. Sot do të jeni në qendër të vëmendjes, teksa parashikohet progres në jetën profesionale.

Ujori
Kontrolloni tonin e zërit në një aferë dashurie pasi mund t’ju hapë shumë probleme. Ne çështjet financiare nuk jeni shumë i favorizuar për momentin, por faza e vështirë do të jetë kalimtare.

Peshqit
Mos lejoni që të përfshiheni nga ndjenja e zhgënjimit. Do të kaloni një ditë të qetë me partnerin/partneren tuaj. Bëni kujdes të mos bëni blerje të nxituara gjatë ditës së sotme.

Asnjë koment

Comments are closed.