17-04-2024

I publikoi një video pa lejen e saj, arrestohet një prizrenas

Një person ështe arrestuar nga Policia në Prizren, pasi i njëjti kishte publikuar video të një femre pa lejen e saj.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti është cilësuar si “Fotografimi dhe incizimet tjera të paautorizuara”./IO

Lexo edhe:

Aktakuza ndaj ish-prokurorit të Prizrenit, Metush Biraj, u ngrit pas hulumtimit të “Betimi për Drejtësi”

Asnjë koment

Comments are closed.