23-04-2024

Ia vodhi 60 euro taksistit, i dyshuari largohet në drejtim të panjohur

Një taksist ka njoftuar policinë se pasi i ka kryer një shërbim taksie një personi të panjohur, i njëjti e ka kanosur dhe ia ka grabitur 60 euro para të gatshme.

Policia njofton se i dyshuari është larguar në drejtim të panjohur.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin./ KK

Asnjë koment

Comments are closed.