14-04-2024

Nëna raporton vajzën në polici, i rrahu dy vëllëzërit e saj dhe u largua nga shtëpia

Një nënë nga Peja e ka lajmëruar vajzën e saj në polici, pasi që ajo i kishte rrahur dy vëllëzërit e saj të mitur dhe është larguar nga shtëpia. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuara është në kërkim policor.

“Pejë 19.03.2024, 13:20. Ankuesja femër kosovare, ka raportuar se e dyshuara femër kosovare-vajza e saj, i ka sulmuar fizikisht dy vëllezërit e saj të mitur dhe është larguar nga shtëpia. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuara është në kërkim policor”, thuhet në raportin e policisë.   

Asnjë koment

Comments are closed.