04-12-2023

Ibrahimoviç zbuloi se ku e vazhdon karrierën? (VIDEO)

Zlatan Ibrahimović ka publikuar një videoklip në të cilin shihet duke shijuar shoqërinë e Silvio Berlusconit.

Shumë e lidhën këtë me faktin se sulmuesi me eksperiencë mund të forconte Monzën, e cila drejtohet nga pronari afatgjatë i Milanit dhe suedezi shkroi “Historia nuk fshihet dhe e ardhmja pret të shkruhet”, shkruan abcnews.al.

Një djalë kureshtar nga TikTok më thirri kur pa që Ibra po vinte tek unë dhe më pyeti: “Çfarë po bën Ibra me ty?” Unë iu përgjigja se dua t’i mësoj Ibrës se si të drejtojë një kompani”,zbuloi Berlusconi.

“Në vend të kësaj, unë duhet ta mësoj Berlusconin se si të luajë futboll u përgjigj Ibrahimovic.

Ibrahimoviç luajti për Milanin e Berlusconit për dy sezone, nga viti 2010 deri në vitin 2012 dhe gjatë asaj periudhe ai zhvilloi një marrëdhënie të shkëlqyer në dukje me biznesmenin italian, ish-liderin e lëvizjes politike “Forza Italija” dhe kryeministrin e atij vendi.

Asnjë koment

Comments are closed.