04-12-2023

Parashikimi i motit për sot

Për sot parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta të nivelit të lartë.

Temperaturat: Minimalet do të luhaten prej 2 deri në 6 °C, ndërsa ato maksimale prej 19 deri në 22 °C.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 12-25 km/h.

Asnjë koment

Comments are closed.