16-07-2024

Ish-kryeministri Berisha: Ja si gjobiten kosovarët në Shqipëri (video)

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka kritikuar se në Shqipëri po ndëshkohen kosovarët.

Gjoba thotë se po marrin vetëm veturat me targa nga Kosova, ndërsa gabimet e njëjta të shoferëve me vetura që kanë targa të Shqipërisë, nuk ndëshkohen.

“Narkopolicia ndëshkim me diferencim ndaj vizitoreve nga Kosova! Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. Sb “Ja si gjobiten kosovaret ne Shqiperi por jo dhe veturat me targa shqiptare””, ka shkruar Berisha në një postim në Facebook që i ka bashkëngjitur edhe një video.

Asnjë koment

Comments are closed.