18-06-2024

Juniorët e Lirisë përmbyllin stinorin me fitore, mundën Vushtrrinë 2:1

Me ndeshjen e luajtur sot në Prizren, juniorët e Lirisë me fitore e kanë mbyllur edicionin 2017/18. Ndriqim Berisha shënoi dy gola për tre pikë të reja, që Lirinë e pozicionoi në vendin e katërtë në tabelë.

“Marrë në tërësi rrjedhën e kampionatit dhe përbërjen e ekipit, mendoj që pozita e katërtë është sukses”, ka thënë trajneri i skuadrës, Bedridin Gjinali.

Asnjë koment

Comments are closed.