27-10-2020

Kanos babën, arrestohet prizrenasi

Një person i komunitetit turk është arrestuar për shkak të kanosjes me thikë dhe sëpatë të babait të tij.

Në raportin e policisë, thuhet se sëpata dhe thika janë konfiskuar, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Kohët e fundit, në raportet policore vazhdimisht njoftohet për raste të dhunës në familje, e madje edhe për ato të midis prindërve dhe fëmijëve./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.