14-04-2024

Kërset stupci, rrahje mes dy grupeve (Pamje)

Gjatë natës së sotme ka pasur përplasje mes dy grupeve në Vranjefc – Prishtine, ky dyshohet se janë rrahur me shufra metalike.

Sipas pamjeve të siguruara nga Indeksonline, në vendin e ngjarjes ka dalur edhe policia, ku ka identifikuar personat që janë përfshirë në rast dhe është në kërkim të tyre.

Dyshohet se në këtë përleshje ka edhe të lënduar.

Asnjë koment

Comments are closed.