‘Kim Kardashian shqiptare’ provokon keq në paraqitjen e fundit

Provokon shpesh në rrjete sociale.

Dhe tani, Flaka Krelani sapo solli një fotografi ‘përvëluese’ ku zbulon më shumë se ç’duhet nga fiziku i saj, shkruan lajmi.net

Format trupore bombastike të këngëtares kanë bërë që të komentohet nga mediat, e nuk ka dyshim se shfaq edhe anën artistike të saj.

Flaka përveç linjave trupore së fundmi është rikthyer edhe me këngë të re të lansuar para një muaji “Ndrysho”.

Ajo ka qenë e ftuar edhe në emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi.net ku rrëfeu shumë të pathëna rreth jetës dhe karrierës profesionale.