24-09-2020

Krim në Rahovec: Vret vëllanë dhe më pas djeg trupin e tij (VIDEO)

E vrau me armë e më pas e dogji.

Që nga data 14 shkurt personi me inicialet B.K rezultonte i zhdukur, ndërkaq të enjten në mëngjes policia e Kosovës arrestoi G.K vëllain e viktimës, njofton Klan Kosova.

Departamenti për krime te rënda në Gjakovë të enjtën dha detaje se si kanë shkuar hetimet dhe se si ndodhi vrasja në familjen Kryeziu nga Bërnjaku.

 

Asnjë koment

Comments are closed.