08-12-2023

Kryetari Totaj viziton ish-presidentin Thaçi e Kadri Veselin në Hagë

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, së bashku me bbashkëpunetorë, si dhe bashkëpartiakun e tij, Enver Hoxhaj, kanë vizituar ish presidentin Hashim Thaçi dhe ish-kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veselin në Hagë.

Njoftimi i plotë:

“Sot ishim në vizitë tek presidenti Thaçi dhe Kryetari Veseli.
Kishim momente emocionale gjatë takimit, por ne mbetemi krenarë për rrugetimin e tyre historik për çlirimin e Kosovës”. ka shkruar në “facebook”.

Asnjë koment

Comments are closed.