04-12-2023

Ky prizrenas u zgjodh nënkryetar i Guxo

Mjeku prizrenas, Haxhi Avdyli  është zgjedhur sot nënkryetar i partisë Guxo, raporton Gazeta e Prizrenit.

Ai këtë e ka bërë të ditur përmes një reagimi në facebook, duke shkruar: “anëtarët të Kryesisë së re të Partisë Guxo në mënyrë unanime më besuan detyrën e nënkryetarit të Partisë.

Ju faleminderit për dhënien e përgjegjësisë së re që do jetë stimul shtesë për punë edhe më intensive për të mirën e vendit. #GUXO”.

Lexo Edhe:

Prizren: Detaje, VV dorëzon kallëzim penal ndaj Totajt dhe zyrtarëve arsimor

Asnjë koment

Comments are closed.