30-11-2020

Mbante pistoletë, arrestohet një person në “Shatërvan” të Prizenit

Një person është arrestuar, ndërsa policia ka konfiskuar një pistoletë me fishekë në qendrën e Prizreni, “Shatërvan”, transmeton Gazeta e Prizrenit.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit në çantën e tij i është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me pesë copë fishekë ”,njofton Policia e Kosovës.

Lexo edhe:

Prizreni me trotuare të deformuara në qendër të qytetit? (FOTO)

Sipas policisë, i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”./GazetaePrizrenit.net /

Lexo edhe:

Haskuka: Na ka marrë malli që nxënësve t’ua dëgjojmë zërat nëpër oborret e shkollave

Asnjë koment

Comments are closed.