13-05-2021

Mësohen kundërshtarët e Kosovës në kualifikimet e Botërorit

Norvegjia, Belgjika, Polonia, Armenia dhe Shqipëria do të luajnë kundër Kosovës.

Kombëtarja e Kosovës në kategorinë e femrave ka njohur kundërshtarët e saj për kualifikueset e kampionatit Botëror “Australi-Zelandë e Re 2023”.

Shorti është hedhur këtë këtë të premte në Nion të Zvicrës.

Kosova është shortuar në Grupin F.

Asnjë koment

Comments are closed.