23-09-2023

Momenti kur Qetsori dhe Kristi tremben nga të shtënat me kallash drejt Top Channel (video)

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme ku është qëlluar me armë drejt Top Channel dhe ka mbetur i vdekur një roje i sigurisë private.

Të shtënat me breshëri të armëve janë ndjerë edhe nga banorët ne Big Brother Vip, konkretisht Qetsori dhe Kristi të cilët janë shqetësuar nga breshëria e armës.

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.