16-06-2021

Moti për fundjavë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë fundjavës do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat vende-vende do të shoqërohen edhe me reshje lokale shiu dhe rrufe.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 25-27 C.

Asnjë koment

Comments are closed.