14-04-2024

Munishi: Nuk munesh ti besimtar edhe deri në 3 të natës në diskotekë, duhesh me fal akshamin e me ra me flejt

Ismet Munishi u ka dhënë këshilla lojtarëve se si duhet ta menaxhojnë kohën nëse duan të jenë të suksesshëm.Analisti i “Favoritit” në T7 insiston se pushimi, në këtë rast gjumi, është shumë i rëndësishëm për shëndetin dhe suksesin e një sportisti.

“Nuk munesh ti besimtar edhe deri në 3 të natës në diskotekë. Duhesh me fal akshamin e me ra me flejt”, deklaroi Munishi.

Gjatë emisionit u diskutua për muajin e shenjtë të Ramazanit, respektivisht për agjërimin e futbollistëve dhe ndikimin e tij tek ta./Gazeta Express/

 

Asnjë koment

Comments are closed.