03-12-2022

Në Prizren sulmohet një femër

 

Policia ka raportuar për katër raste të dhunës në familje në Kosovë në 24 orët e fundit.

Njëri prej tyre në Prizren.

Prizren 13.03.2022-21:30. Viktima femër kosovare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga dy të dyshuar; një mashkull dhe një femër kosovarë. Viktima ka refuzuar ndihmën mjekësore ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje dhe dyshuara lirohet në procedurë të rregullt.

Asnjë koment

Comments are closed.