14-04-2024

Një i vdekur dhe tre të lënduar në aksident trafiku pas mesnatës

Mbrëmë rreth ores një pas mesnate në Dush të Klinës, ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku ku një person ka vdekur dhe tre të tjerë kanë marrë lëndime trupore.

Në aksident janë përfshirë dy vetura./IO

Asnjë koment

Comments are closed.