14-04-2024

Horoskopi për sot (12 mars )

Dashi

Do të jeni shumë romantikë dhe ëndërrimtarë, ndoshta për shkak të zhvillimeve tejet pozitive, të cilat do ju lejojnë që të stabilizoni paqen dhe harmoninë me partnerin/en tuaj. Disa propozime për bashkëpunime interesante, duhet të vlerësohen me kujdes.

Demi

Kjo do të jetë një ditë shumë e ngjeshur, e cila kërkon që të jeni më të vendosur në punë, sidomos nëse keni marrë një rol drejtues. Kjo e martë ju fton që të mos përfshiheni në shumë debate në dashuri.

Binjakët

Më në fund do të keni mundësinë për të marrë në dorë një projekt të cilin e keni braktisur prej kohësh. Jini të gatshëm të përballeni me diskutime të vogla në familje, por mundohuni të shmangni agresivitetin e tepruar.

Gaforrja

Disa persona do të jenë në kërkim të ndihmës tuaj. Dini të jeni shumë efektiv me të tjerët, por kur vjen momenti, nuk ngurroni të shfaqni krenarinë tuaj. Disa lëvizje ekonomike, duhen mbajtur nën kontroll.

Luani

Një takim i papritur do ju japë mundësinë që të bëni paqe me një person të cilin nuk e shihni prej kohësh. Jini të gatshëm të nisni projekte të reja në punë, të cilat do ju mbajnë të angazhuar gjatë gjithë verës. Kënaqësitë janë në ardhje.

Virgjëresha

Do t’iu duhet të rishikoni disa zgjedhje profesionale, të cilat i keni marrë disa kohë më parë dhe kjo mundësi ju lejon që të përmirësoni sa më mirë punë tuaj. Mundohuni të kaloni më shumë kohë me partnerin/en tuaj.

Peshorja

Në punë, do t’iu duhet të punoni shumë me mënyrën e komunikimit, pasi rrezikoni që të rezultoni shumë pak të besueshëm. Në dashuri ka disa rreziqe me të cilat do të përballeni, por do i përballoni, vetëm nëse jeni të sigurtë në ndjenjat tuaja.

Akrepi

Tregohuni mjaft të kujdesshëm në planifikimin dhe organizimin e projekteve tuaja. Do të lodheni në bindjen e një personi kokëfortë. Mundohuni të tregoheni sa më diplomatë. Në dashuri paraqiten të reja interesante.

Shigjetari

Duhet të mundoheni absolutisht të jeni më të qartë, spontan dhe të drejtpërdrejtë në dashuri, pasi personi që ju pëlqen, mund të keqkuptojë sinjalet tuaja. Mbrëmja do të jetë interesante edhe për të riparo disa marrëveshje profesionale.

Bricjapi

Ky është momenti më i mirë për të shënuar përmirësime në punë dhe për të bërë planifikime të reja për të ardhmen. Dita do të jetë mjaft e favorshme, sa u takon ndjenjave. Një lajm jo shumë i kënaqshëm, do ju bëjë nervoz.

Ujori

Për të çuar deri në fund një punë, keni nevojë për mbështetjen e një kolegu të besuar. Shpesh jeni shumë krenar për të kërkuar ndihmë, por kësaj radhe nuk e shmangni dot. Nisni të ripërkufizoni natyrën e disa raporteve.

Peshqit

Kjo e martë do të jetë mjaft interesante për të rigjetur sigurinë në dashuri dhe përgjithësisht në raportet ndërpersonale. Do të jetë një ditë mjaft pozitive për rivendosjen e raporteve me miq apo të afërm, me të cilët keni diskutuar së fundmi. Pazaret do të jenë mjaft të leverdishme.

Asnjë koment

Comments are closed.