13-08-2022

Gjendet i vdekur në veturë një person në Rahovec

Një vdekje e dyshimtë është raportuar dje në Rahovec.

Në raportin 24-orësh, policia bënë të ditur se viktima mashkull kosovar në veturën e tij është gjetur pa shenja jete.

Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe është konstatuar vdekja e viktimës .

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i është liruar familjarëve për ceremoni mortore.

Detaje tjera rreth këtij rasti nuk dihen./IO

Mund të jetë një imazh i teksti

Asnjë koment

Comments are closed.