17-06-2024

Pamje nga stuhia në Shëngjin-pushuesit ikin nga plazhi

Vala e të nxehtit që kishte kapluar bregdetin shqiptar si duket ka mbaruar. Era të forta kanë filluar në Shëngjin duke shkaktuar dëme të mëdha.

Përmes një video të publikuar në Facebook shihen pushuesit duke u larguar nga plazhi për shkak të stuhisë së madhe në atë pjesë.

Stuhi të tilla kishte pasur para disa javësh edhe në Velipojë dhe në pjesë tjera të bregdetit shqiptar.

Asnjë koment

Comments are closed.