26-01-2022

Pamje të rënda/ Momenti kur mjekët intervenojnë te viktimat e sulmit në Gllogjan

Sulmi i sontëem në Gllogjan të Deçanit ka tronditur opinionin e gjërë.

Nga ky sulm kanë mbetur të vdekur tre persona.

Indeksonline ju sjell videon e momentit kur viktimat arrijnë në spital dhe mjekët intervenojnë tek ata.

https://www.youtube.com/shorts/-aR4OqWke0I

Asnjë koment

Comments are closed.