27-09-2021

Parashikimi i motit deri në fillimin e javës së ardhshme

Sot: Ngrohtë, me vranësira dhe diell.  Më vonë në mbrëmje, me mundësi për reshje lokale shiu me bubullima nga lindja e vendit.

29.08 – Më ftohtë, kryesisht me vranësira dhe me reshje lokale shiu paradite.

30.08 – Në mëngjes pjesërisht vranët.  Ditën kryesisht me diell.

31.08 – Kryesisht me diell dhe më ngrohtë.

1.09 – Kryesisht me diell.

Temperaturat do të jenë të ndryshueshme këto ditë.  Minimalet zbresin deri në 10C ditën e martë.  Ndërsa maksimalet nga 28C të shtunën, zbresin në 21C ditën e diel, e më pas në rritje graduale deri në 27C ditën e martë.

Era do të fryjë kryesisht nga krahu verior 3-12m/s.

Shtypja atmosferike me tendencë të rënies nën vlera normale ditën e shtunë, më pas gradualisht në rritje.

Asnjë koment

Comments are closed.