03-10-2022

Parashikimi i motit për sot

Për ditën e diel, orëve të hershme të mëngjesit priten mundësi për riga lokale shiu. Ditën do të ketë intervale më të gjata me diell, e pasdite përreth viseve malore, mund të zhvillohen sërish rrebeshe me bubullima.

Temperaturat minimale zbresin në 15C deri 18C, e ato maksimale në një rënie të lehtë, e luhaten ndërmjet 29C deri 32C. Do të fryjë erë e lehtë dhe mesatarisht e fuqishme nga veriu e verilindja 5-12m/s.

Asnjë koment

Comments are closed.