04-10-2023

Parashikimi i motit për sot

Për sot, parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku gjatë orëve të pasdites pritet gradualisht vranësirat të tërhiqen. Në mëngjes ka mundësi të ketë mjegull lokale nëpër lugina dhe ultësira.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 5 deri në 7°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 17°C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.