15-07-2024

Parashikimi i motit për sot

Për sot, ( e hënë) parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta, me përjashtim në orët e mëngjesit ku mund të ketë vranësira të ulëta apo mjegull nëpër lugina dhe ultësira.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 1 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 14 deri në 17°C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.