15-07-2024

Parashikimi i motit për të enjten ( 11.04.)

Për të enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe shumë i ngrohtë.

Era do fryjë kryesisht nga drejtimi i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-41 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri në 10°C, ndërsa ato maksimale prej 24 deri në 27°C. /MK

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.