21-04-2024

Parashikimi i motit për të hënën (19.02)

Për të hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, të cilat më të shtuara pritet të jenë në orët e mëngjesit, ku mund të ketë edhe mjegull lokalisht.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -1 deri në 1°C, ndërsa ato maksimale prej 11 – 14°C./MK

 

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.