15-07-2024

Parashikimi i motit për të premten ( 26.04.)

Për të premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ndërsa lokalisht priten reshje të pakta shiu.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 13-39 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje, me minimale që do të lëvizin prej 1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 16 – 19°C. / MK

Asnjë koment

Comments are closed.