13-08-2020

Pas suksesit të këngës, prizrenasja Tayna shijon pushimet dhe pozon në bikini

Pak ditë më parë publikoj këngën “Bass” që deri tani ka arritur në mbi 2 milionë klikime.

Ndërsa, pas kësaj reperja kosovare, Tayna po shijon pushimet në Jugun e Shqipërisë e që nuk i ka kursyer fotografit joshëse nga atje.

  • Kështu erdhi edhe në postimini e fundit që reperja bëri në llogarinë e saj në Instagram ku numëron mbi 1.5 milion ndjekës.

    E njohur për linjat e saj të formësuara, janë pikërisht ato që morën gjithë vëmendjen, të cilat reperja i ekspozoj me krenari në bikini të zeza.

    Ndërkohë, Tayna tashmë ka filluar me koncertet e sezonit veror që aktualisht po mbahen vetën në Shqipëri, pasi për shkak të numrit të madh të rasteve me Covid-19 në Kosovë vazhdojnë të jenë të ndaluara./Indeksonline/

    Asnjë koment

    Comments are closed.