30-05-2024

Përplasen rektori i UPZ-së, Vataj dhe deputetja e Nismës, Albulena Balaj-Halimaj (video)

Një debat i ashpër u zhvillua sot në Komisionin për Arsim në Kuvend.

Aty, rektori i Universitetit të Prizrenit Ramë Vataj, nuk u pajtua me deputeten e Nismës Socialdemokrate Albulena Balaj, njofton Klan Kosova.

Asnjë koment

Comments are closed.