06-12-2023

Prizren: U promovua libri “Shtegu i vargut tim” i shkrimtarit, Salajdin Krasniqi

Në kuadër të aktiviteteve për nder të festës së Flamurit, dje në mbrëmje në hapësirat e bibliotekës së qytetit, u  promovua libri “Shtegu i vargut tim” i shkrimtarit prizrenas, Salajdin Krasniqi.

Autori i librit, i cili falënderoi mbështetësit e tij dhe të gjithë të pranishmit.

Krasniqi ka botuar disa libra.

Lexo edhe:

Këngëtari i ri prizrenas, Renato Sakica në prag të 28 Nëntorit publikon video-klipin “Ti Kosovë je Dardani”

Asnjë koment

Comments are closed.