03-12-2022

Rrahu prindërit në Prizren, arrestohet djali

Një person është arrestuar në Prizren për shkak të dhunës fizike ndaj nënës dhe babait të tij.

Në raportit 24 orësh, Policia njoftoi  se viktimave u është ofruar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje

Asnjë koment

Comments are closed.