19-07-2024

Sërish dhunë në kuvend, kacafyten deputetët, Konjufca gjuhet me shishe

Në seancën e jashtëzakonshme të kuvendit, janë krijuar përsëri tensione mes deputetëve të PDK-së dhe atyre të VV-së.

Tek foltorja e kuvendit, të cilën e kanë bllokuar deputetët e PDK-së është krijuar tollovi, ku kryetari i kuvendit, Glauk Konjufca, ka thirrur sigurimin.

Ndërsa, ka pasur edhe sulme ndaj kryetarit të kuvendit, Glauk Konjufca, i cili u gjuajt me shishe uji./FO

Asnjë koment

Comments are closed.