13-08-2022

Shaqir Totaj: Haskuka ende s’ma ka uruar fitoren

Kryetari i sapo zgjedhur i Prizrenit, Shaqir Totaj ka thënë se kundër kandidati i tij, dhe ish-kryetari, Mytaher Haskuka ende nuk e ka uruar atë për fitoren, por se ka kohë për të bërë atë.

“Akoma nuk e ka bo, por unë besoj që do ta bënë. Ka qenë një garë e ngushtë ka qenë një rivalitet, dhe kemi të bëjmë me një personalitet i cili ndoshta pak më vështir e pranon humbjen, por unë besoj që Haskuka do ta tejkalojë atë rivalitet dhe do të më uroj”, tha Totaj në Politiko të Kanal10.

Asnjë koment

Comments are closed.