17-06-2024

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 10:30
Mbahet konferenca për shtyp, ku do të flasin kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, së bashku me drejtorin për Arsim, Skënder Susuri, për më të rejat në DKA dhe qeverisjen komunale. (Në “Shtëpinë e Bardhë”).

Ora 11:00
Komuna e Prizrenit do të nënshkruajë marrëveshje bashkëpunimi me shoqatën bamirëse “Jetimat e Ballkanit”, për ndërtimin e 30 shtëpive për familjet në nevojë. (“Shtëpia e Bardhë”)./GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.