15-06-2024

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 10:30
Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit Pal Lekaj, merr pjesë në përurimin e zgjerimit dhe rehabilitimit të hyrjes së pikës kufitare Kosovë – Shqipëri, në Vërmicë. (Pika kufitare e Vërmicës). /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.