12-07-2024

Vetaksident në komunën e Suharekës: Përmbyset vetura dy të lënduar

Një vetaksident ka ndodhur gjatë orës 11:40 në fshatin Budakov.

Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit, përmes një njoftimi ka bërë të ditur se zjarrfikesit shpëtuan 2 persona ku kishin mbetur te mbyllur në vetur.

Sipas pamjeve vetura është rrotulluar, ku edhe ka përfunduar jashtë rrugës.

“Rreth ores 11:40 min ka ndodhur një vetaksident në Fshatin Budakov ku kanë mbetur të lënduar 2 persona,intervenimi shpejt nga zjarrfikesit shpëtuan 2 persona ku kishin mbetur te mbyllur në vetur”, thuhet në njoftim.

Lexo edhe:

Prizren: Kryetari Shaqir Totaj injoroi varrimin e patriotit e veteranit të njohur Naim Krasniqi

Asnjë koment

Comments are closed.