17-06-2024

Videoja ku Balotelli shan shqip

Mario Baloteli nuk ndihet aspak i kompleksuar për të bërë reagimet nga më të çuditshmet.

I njohur për sjelljet e padisiplinuara brenda dhe jashtë fushe, sulmuesi italian i ka habitur të gjithë këtë herë me një video ku shan në gjuhën shqipe.

Në momentin që ai filmohet, “Super Mario” lëshon gojën duke përdorur një fjalor banal. Ai thotë: Të q*f*a motrën mu në p*th!” Video-ja është filmuar disa kohë më parë në Itali.

Reagimi i tij i ka bërë të gjithë të qeshin.

Por, më shumë se një vit më parë ai ofendoi me fjalë banale ish-shokun e skuadrës te Liverpuli Dejan Lovrenin duke e sharë për të ëmën në “Livestream” kur skuadra kombëtare e Kroacisë festoi kualifikimin historik në finalen e Kupës së Botës në Rusi. Mario iu drejtua Lovrenit në gjuhën kroate.

Asnjë koment

Comments are closed.