25-10-2020

Vitet kalojnë, por këngëtarja në foto sa vjen e “rinohet”

Sot ajo është një ndër këngëtaret shqiptare më të dashura që komplimentohet vazhdimisht për fizikun e saj pavarësisht viteve që mban mbi supe.

Bëhet fjalë për këngëtaren Mihrije Braha.

Mihrija në vitet ’90-të ishte një zeshkane me flokë të gjatë, e disa herë ajo i mbajti edhe të shkurtra.

Në periudhën e pas luftës në Kosovë, vitet 2000, Mihrija u kthye në një biondine, që vazhdon të jetë edhe sot.

Sot e pëlqeni dhe e komplimentoni të gjithë për pamjen e saj.

Këngëtarja është e martuar me moderatorin Naim Abazin dhe kanë një djalë, Platorin.

Asnjë koment

Comments are closed.