22-06-2024

Vjedhje e rëndë në Rahovec

Një rast i vjedhjes së rëndë ka ndodhur në një shtëpi të Rahovecit, ndërsa nuk raportohet për të arrestuar.

Sipas policisë, viktima mashkull (K/Shqiptar) ka raportuar se persona të panjohur me përdorim force kanë depërtuar në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur dy armë zjarri me leje, bizhuteri si dhe gjësende tjera nga argjendi.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.