24-05-2022

Vjedhje në Lukinjë të Hasit

Persona të panjohur aty kanë vjedhur stoli ari dhe para, njofton Policia e Kosovës.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar të panjohur me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij, të njëjtën e kanë demoluar dhe kanë vjedhur stoli ari dhe para të gatshme. Ne vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse policore”.

Asnjë koment

Comments are closed.