16-07-2024

Zbulohet një laborator droge në Leposaviq, arrestohet një person e një tjetër në arrati

Policia e Kosovës ka zbuluar një laborator droge në veri.

Më saktësisht, laboratori në fjalë është gjetur në fshatin Miokoviçe të Leposaviqit.

Lajmin e ka konfirmuar zëvendësdrejtori i policisë për rajonin e veriut, Veton Elshani.

“Në lidhje me rastin, një person është arrestuar dhe një tjetër është në kërkim nga ana e policisë”, është shprehur Elshani.

Asnjë koment

Comments are closed.