22-07-2024

Zjarri te QKUK, po digjet Instituti i Mjekesise Ligjore

Një zjarr i madh ka kapluar një objekt të QKUK-ja.

IndeksOnline mëson se behët fjalë për objektin e Institutit të Mjekësisë Ligjore.

Në pamjet e siguruara shihet se punëtorët kanë dalur në rrugë dhe raportohet që krejt materialet janë djegur.

Ndërkaq edhe Eluexi ndodhet në vendin e ngjarjes.

Asnjë koment

Comments are closed.