20-05-2024

Aksident me të lënduar në lagjen e Trimave në Prizren

Rreth orës 16:00, sot në rrugën ” Xhevat Berisha” në lagjen ” Tusus”, ka ndodhur një aksident në mes të një veturë të llojit ”Golf” dhe një motoçiklete.

Si pasojë janë lënduar disa persona fatmirësisht pa rrezik për jetën e tyre, të cilët janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit, na njoftojnë qytetarë nga vendi i ngjarjes, të cilët na kanë dërguar edhe këto fotografi./tvprizrteni.info/

Asnjë koment

Comments are closed.