28-05-2024

Aksident në hyrje të Suharekës

Një aksident trafiku ka ndodhur në hyrje të Suharekës.

Në pamjet e publikuara shihet një kamion dhe një kombi që është i aksidentuar.

Në vendin e ngjarjes kanë dal Policia, ndihma e shpejtë dhe zjarrëfikësit.

Për të lënduar ende nuk dihet./IO

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.