16-06-2021

Albin Kurti për Bajram në Prizren

Albin Kurti, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh deputet i Kuvendit të Kosovës, për nder të festës së Bajramit, në paraditen e të premtes, ka qëndruar në Prizren.

Pas një shëtitje nëpër qendër, i shoqëruar edhe nga kryetari i komunës, Mytaher Haskuka, Kurti ka qëndruar edhe një lokal, ndërsa në krah të tij shihet edhe deputeti, Zafir Berisha, njëherësh kryetar i degës së Nismës Socialdemoktrate në Prizren.

Në foton e publikuar nga Haskuka shihen edhe aktivistë, deputetë dhe zyrtarë të tjerë të Vetëvendosjes!./gazetaeprizrenit.net/

 

Asnjë koment

Comments are closed.